Samsung Keystore Bitcoin Desteği Süprizi

Güney Kore merkezli elektronik devi Samsung, blockchain tabanlı uygulamalardan Blockchain Keystore’ye (DApp) farkedilmeksizin Bitcoin desteği ekledi.

İlk etapta sadece Ethereum blockchain desteği sağlayan Keystore, Samsun’un websitesinde yer alan açıklamaya göre artık Bitcoin ve mesajlaşma devi Kakao’nun yerel blockchaini olan Klaytn’ı da destekliyor.

Sınırlı cihazlarda desteklenen bu özelliğin Galaxy S10 ve modelleri, Note10 ve modellerinde görmek mümkün. Ayrıca şuan pilot durumda bulunduğu için sadece 7 ülkede bulunuyor : Kanada,Almanya ,Güney Kore , İspanya , İsviçre,ABD ve İngiltere. Samsun’un bu blockchain çıkışları son günlerde artması dikkat çekerken kullanıcılar tarafından da benimsendi . Çünkü şirketin hem kripto para birimleri için güvenli bir liman hem de cüzdan anahtarlarının güvende saklanabildiğini ve yönetilebileceği bir yer olduğu kullanıcılar tarafından benimseniyor .

Samsung Blockchain KeyStore, bu yılın başlarında, hem “kripto para biriminiz için güvenli ve uygun bir yer” hem de “blockchain özel anahtarınızı güvence altına almak ve yönetmek” olarak ortaya çıktı.

Kaynak: Theblockcrypto

The post Samsung Keystore Bitcoin Desteği Süprizi appeared first on Koin Finans.