TRON Merkezli USDT’nin Payı Giderek Artıyor

Her ne kadar son dönemde ürüne olan ilgi azalsa da, TRON bir merkezi olmayan uygulama ağı olarak yine de ortaya güzel işler çıkarmayı başarıyor.

Konuyla ilgili olarak şirketin CEO’su Justin Sun’ın attığı bir tweete göre ise, TRON ağından çıkartılan stabil kripto para USDT, şu anda sektördeki en büyük 5. kripto para olmayı başardı.

Sun, aynı zamanda her zamanki gibi ortaya ciddi de bir iddia koydu ve TRC 20 destekli olan stabil kripto para USDT’nin, yakın zamanda sektörün en fazla kullanılan stabil kripto parası olacağını söyledi.

Ancak elbette bu durumu gerçekleştirmek pek de kolay olmayacak çünkü OMNI destekli USDT ve Ethereum destekli USDT’lerin toplam arz miktarı 2 milyar adeti geçmiş durumda. Öte yandan, TRON özelinde bakacaka olur isek, TRC 20 destekli stabil kripto paraların toplamı ise 200 milyon adet ile sınırlı durumda.

Son dönemde TRON ağında bazı yeni gelişmeler de yaşanıyor. Yine Justin Sun’ın yaptığı açıklamaya göre, TRON, BitGo ile bir anlaşma imzaladı.

TRON Merkezli USDT’nin Payı Giderek Artıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.